Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI

Prekių filtras

Gamintojas
Kaina

Baldus čia pirkti verta Baldus čia pirkti verta

Baldus palanku pirkti išsimokėtinai Baldus palanku pirkti išsimokėtinai

Jazz

Baldų kolekcija Jazz - klasikinės versijos balai su reprezentaciniu personažu
Savo kambarį, miegamąjį ar biurą verta padaryti stilingą kiekviename centimetre. Tam jums nereikia išleisti daug pinigų, nes jums reikia pasirinkti tik baldų kolekciją Jazz, kurią rasite mūsų pasiūlyme. Mes garantuojame, kad jūsų namas ar butas įgis reprezentacinį pobūdį ir tuo pačiu bus jaukus.

Baldai Jazz - grožis eklektiškame leidime
Baldų kolekcija Jazz džiugina savo forma, geometriškumu ir minimalizmu. Tai nepaprastai stilinga ir tuo pačiu kupina rafinuotumo kolekcija. Klasikinės modulių formos, pagrįstos stačiakampiu, derinamos su gražia ir labai stilinga kaštono Nairobi spalva, kuri derinama su Onyx akcentais, taip sukuriant monochrominę visumą. Pati paviršiaus tekstūra primena tikrą medieną, nors šiuo atveju turime patvarią ir atsparią mechaniniams pažeidimams plokštę. Matoma žiedų ir mazgų imitacija daro kiekvieną modulį unikalų ir labiau dekoratyvesnį. Tokie moduliai gali būti laisvai derinami tarpusavyje, taip sukuriant sieninius elementus, todėl interjeras išliks erdvesnis.