Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI

Koronavirusas (COVID-19) informacija
(2020 m. spalio 26 d.)

Vadovaudamiesi vyriausybės nustatytomis gairėmis, mes pakoregavome pristatymo procesą, kad laikytumėmės nuostatų ir socialinio atstumo taisyklių. Mūsų pristatymo komanda nuo spalio 26 dienos, pirmadienio, užsakomą sunešimo paslaugą vykdo tik iki privačių patalpų durų, pvz.: baldai užnešami laiptine ir paliekami prie buto durų. Mūsų darbuotojai į privačių patalpų vidų neina.  Mes prašome Jūsų kantrybės tuo metu, kol mes dirbame vykdydami užsakymus. Nes rūpinimasis mūsų vertinamais klientais ir savo darbuotojais išlieka mūsų svarbiausiu prioritetu.

Norime užtikrinti, kad darome viską, kas įmanoma, kad mūsų komanda ir visa bendruomenė išliktų apsaugoti ir toliau tarnautume klientų poreikiams kuriant patogius ir praktiškus namus.

Pristatymo informacija

Baldus, esančius gamintojo pakuotėje prie Jūsų namo/laiptinės durų pristatome savo transportu. Daugelio baldų įprastas pristatymo terminas yra iki 4 (keturių) savaičių, tačiau pateikus užsakymą, mes su Jumis susisieksime telefonu ir pranešime tikslesnį terminą.

Likus dviems dienoms iki baldų išsiuntimo iš mūsų sandėlio, telefonu pranešime konkretų pristatymo laiką. Jei nurodytu laiku priimti baldų negalėsite, bus derinamas pristatymas kita data ir laiku.

Pristatymo sąlygos ir kaina iki namo/laiptinės durų:
Darbo dienomis nuo 8:00 iki 18:00
      užsakymai virš 100 Eur visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai
      užsakymams iki 100 Eur pristatymo kaina 5 Eur
Pristatymas pagal individualų laiką
      pristatymo kaina 10 Eur
— Baldų sunešimo paslaugos kaina 15 Eur
— Minkštiems baldams sunešimo paslauga neteikiama

Papildomi klausimai?
Nedvejodami susisiekite, mielai Jums padėsime
Telefonas: +370 640 12399
      pirmadienis - penktadienis nuo 9:00 iki 18:00
      šeštadienis nuo 9:00 iki 13:00

El. paštas: info@baldaine.eu