Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI
0
Krepšelis tuščias
Visus užsakytus baldus gavome laiku kaip ir buvo sutarta. Stalas tvirtas ir labai kokybiškas, labai saugiai supakuotas, kiekviena dalis padengta apsaugine plėvelė. Kadangi įsirenginejant naujus namus baldų reikėjo daug, perkant internetu dvejonių buvo, bet pirkiniais esame patenkinti 100%! puikus aptarnavimas bei bendravimas tiek užsakant, tiek pristatant prekės. Rekomenduosime Jums visiems :) Ačiū Jums ir sėkmės!
Didelis dėkui už nuostabius baldus! Super atrodo! Pirmą kartą sakėm internetu ir tikrai nenuvylėt! Ačiū už sąžiningumą dėl pristatymo laiko. Tikrai rekomenduosim! Gražių ateinančių švenčių!
Neseniai pirkau naują sekciją ir be galo džiaugiuosi gautais baldais. Konsultantas buvo nepaprastai draugiškas, paslaugus, ir išmanantis. Jis atsakė į visus mano klausimus ir apsipirkimą pavertė labai maloniu.
Puikūs baldai ir puikus aptarnavimas! Labai ačiū darbuotojams, kurie buvo nepaprastai naudingi kuriant mūsų svetainės interjerą. Baldų kokybė, žmonių žinios ir pasirįžimas užtikrinti 100% mūsų pasitenkinimą. Aš čia pirksiu vėl ir vėl.
Be jokios abejonės man tik čia pavyko rasti tai, apie ką visą laiką svajojau. Kad turėčiau sofą ir staliuką užtruko vos kelis paspaudimus. Kaip tu negali mylėti šios parduotuvės.
Išskirtinis Baldainės komandos aptarnavimas. Geriausia patirtis buvo nuo pirmos dienos, kai kalbėjome telefonu, iki dienos, kai buvo pristatyti mūsų baldai. Mūsų svetainė tapo šviesi ir linksma!
Parašyti atsiliepimą