Dėmesio Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, naudoti slapukus iš šios svetainės paspauskite mygtuką GERAI
0
Krepšelis tuščias

Baldaine - pagaliau namie

BALDAINE yra šeimos verslas, įkurtas 2012 metais Marijampolėje ir vieni iš nedaugelio pasiūlė baldus pirkti internetu. Sukurtas prekės ženklas vienoje vietoje siekė suvienyti daugelį Europos baldų gamintojų. Priimtas sprendimas bendradarbiauti tiek su didžiausiomis baldų gamyklomis Lenkijoje, tokiomis kaip "Black Red White", tiek ir mažaisiais gamintojais Vokietijoje (Dieter Höltkemeyer Möbelfabrik GmbH & Co. KG).

Taip BALDAINE pasiūlė vieną iš didžiausių baldų pasirinkimų Lietuvoje ir tai neliko neįvertinta - augimas tapo tvariu, nesustabdomu judėjimu.

BALDAINE misija yra tvirtai laikytis aukščiausios kokybės pažado, žinant, kad jei namų aplinka yra estetinė išraiška, tai baldų grožis gali pagerinti gyvenimo kokybę. Mūsų klientai yra įžvalgūs ir jaučia poreikį išsiskirti. Kaip ir mes, BALDAINE, jie supranta, kad vienintelis būdas tai padaryti yra įkūnyti įgimtą eleganciją, kuriai reikia tik kelių, kruopščiai atrinktų baldų, kuriais apsuptų save.